Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Love in MagicRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 2.5