Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
- SoulmateRated ★ 4.5
Meteor GardenRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0