Movies
Ratings
241
The Hateful EightRated ★ 5.0
PhiladelphiaRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 5.0
The Damned UnitedRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 1.0
DriveRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
American PieRated ★ 3.5