Series
Ratings
206
Why Women KillRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5- Marrying A MillionaireRated ★ 3.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0
Swallow the SunRated ★ 2.0
One Fine DayRated ★ 3.5
Powerful OpponentsRated ★ 3.0
Princess LuluRated ★ 2.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.0- Coffee HouseRated ★ 3.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Love MarriageRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 5.0