Series
Ratings
64
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5