Titles you rated
OnceRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5