Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5