Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0