Titles you rated
Angry MomRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0