Movies
Ratings
232
DefaultRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0