Movies
Ratings
324
A Job Who Is near UsRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
The Barber of SiberiaRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0