Titles you rated
WestworldRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
EmmaRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
North & SouthRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Hello JadooRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 겨울왕국을 가다! 노르웨이Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0