Movies
Ratings
284
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0