Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5