Movies
Ratings
41
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
MasterRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5