Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0