Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 0.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 1.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0