Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5