Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
Il MareRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.0