Titles you rated
Seven DaysRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5