Series
Ratings
125
UnnaturalRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 5.0
- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0