Movies
Ratings
135 SecretRated ★ 4.5 SecretRated ★ 4.5
 SpeedRated ★ 4.5 SpeedRated ★ 4.5
 Big Hero 6Rated ★ 4.0 Big Hero 6Rated ★ 4.0
 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0 The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
 War of the ArrowsRated ★ 4.0 War of the ArrowsRated ★ 4.0
 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0 The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
 Love 911Rated ★ 4.0 Love 911Rated ★ 4.0
 The Hunger GamesRated ★ 5.0 The Hunger GamesRated ★ 5.0
 Love ActuallyRated ★ 4.5 Love ActuallyRated ★ 4.5
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
 District B13Rated ★ 4.0 District B13Rated ★ 4.0
 Minority ReportRated ★ 4.0 Minority ReportRated ★ 4.0
 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0 Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 About TimeRated ★ 5.0 About TimeRated ★ 5.0
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 UnbrokenRated ★ 4.0 UnbrokenRated ★ 4.0
 Warm BodiesRated ★ 4.5 Warm BodiesRated ★ 4.5