Movies
Ratings
100
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
QuickRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0