Series
Ratings
105
BloodRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 2.5
SuitsRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 2.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0