Movies
Ratings
642
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.5
CicadaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
OldRated ★ 1.5