Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 1.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 2.0