Movies
Ratings
140
SecretRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 2.5
Ben-HurRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0