Movies
Ratings
32
Crows ZeroRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.0
QuickRated ★ 1.0
Perfect NumberRated ★ 1.0
Fists of LegendRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0