Series
Ratings
16
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0