Movies
Ratings
16
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0