Titles you rated
Bird BoxRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Suh-Suh Pyoung, Slowly and PeacefullyRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0