Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0