Titles you rated
The BirdsRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 5.0
Night FishingRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 4.5
CrocodileRated ★ 3.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5