Series
Ratings
33
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0