Movies
Ratings
79
HuntRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0