Titles you rated
 The Con ArtistsRated ★ 3.5 The Con ArtistsRated ★ 3.5
 Scarlet InnocenceRated ★ 2.5 Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
- Take OffRated ★ 4.5
 (500) Days of SummerRated ★ 5.0 (500) Days of SummerRated ★ 5.0
 RatatouilleRated ★ 4.0 RatatouilleRated ★ 4.0
 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
 Your Name.Rated ★ 5.0 Your Name.Rated ★ 5.0
 The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5 The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 Get OutRated ★ 4.5 Get OutRated ★ 4.5
 The Berlin FileRated ★ 2.5 The Berlin FileRated ★ 2.5
 Ode to My FatherRated ★ 4.0 Ode to My FatherRated ★ 4.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
 WhiplashRated ★ 4.0 WhiplashRated ★ 4.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0 Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 The Face ReaderRated ★ 3.0 The Face ReaderRated ★ 3.0
 MasqueradeRated ★ 4.0 MasqueradeRated ★ 4.0
 Hot Young BloodsRated ★ 2.5 Hot Young BloodsRated ★ 2.5
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0