Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5