Titles you rated
Totally Under ControlRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
GiftedRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
ItRated ★ 4.0
DreamcatcherRated ★ 2.0
ContactRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 5.0