Series
Ratings
77
Stranger ThingsRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 2.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 1.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 2.5
Bates MotelRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 1.5
SupernaturalRated ★ 1.5
SupernaturalRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 2.5
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 2.0