Movies
Ratings
478
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0