Movies
Ratings
232
GhostbustersRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 5.0
ItRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5