Movies
Ratings
242
La La LandRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
BurntRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5