Movies
Ratings
184
Apocalypse NowRated ★ 4.5
Barry LyndonRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
CasinoRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Jackie BrownRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0