Titles you rated
The Vietnam WarRated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5