Titles you rated
DetourRated ★ 2.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
CarnageRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.0
InvictusRated ★ 3.5