Titles you rated
- プライドRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 3.5
Pure LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Hot BloodRated ★ 3.5
Beautiful YouRated ★ 2.0
I Love Lee Tae RiRated ★ 2.5
Give Me FoodRated ★ 3.0- Outrageous WomanRated ★ 3.0
In-soon Is PrettyRated ★ 4.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.5
Oh! My LadyRated ★ 3.0
Only LoveRated ★ 1.0- Alien SamRated ★ 3.0
Love From TodayRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
GloriaRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 3.0