Series
Ratings
202- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 2.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
IronheartRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0