Series
Ratings
148
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0