Titles you rated
- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 5.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
SuccessionRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
FBIRated ★ 3.0
FBIRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0