Series
Ratings
47
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0